Складові якісного мережевого стріму
Автор Сообщение
serapion1984 Не на форуме
Ветеран

RE: Складові якісного мережевого стріму / Вчера 20:32
(Вчера 17:42)Vasiles писал(а):  1) Сергію, те що я помилився який чіп в Маранс, суті не міняє.
2) Тому що мова йде про стрім.
3) Ваші казки про те що Маранс стоїть на недосяжні висоті, в моєму випадку не виправдалися.
4) Чого це я маю приймати на віру те що Ви пишете. Можу Вас запитати, на паркані теж пишуть, але це не відповідає дійсностіУлыбка
1) Міняє для того, хто постійно пише щось на кшталт "ви не маєте уяви про що говорите". Я вже двічі довів на практиці в цій гілці, що ти не маєш розуміння про що пишеш
2) Чому ти в темі про стрим написав про Маранц тоді? Я відповів на твій допис, я не піднімав Маранц на гора.
3) Де я писав що Маранц стоїть на висоті? Я сказав питання не в тому хто кращий, подача різна, тому порівнювати не коректно
4) Чим твої дописи краще за ті що на паркані і чому ми маємо вірити? Бо з картинками? Якщо коментарії досвідчених форумчан для тебе нічого не варті то як думаєш виглядають твої пости для них? ))
(Отредактировал Вчера в 20:37 serapion1984.)

Підпис на стадії переродження..
Найти все сообщения

Выразили согласие: ВА67 , Igor65
эполитт Не на форуме
Ветеран

RE: Складові якісного мережевого стріму / Вчера 21:03
(26-09-2022 15:42)artshop писал(а):  Він ентузазіст, сто відсодково!
... а досвід... Він прийде...
Энтузиазм, как состояние вдохновения, очень быстро проходит Андрюша!
Получить хоть какой-нибудь опыт, крайне проблематично!
Найти все сообщения

Vasiles Не на форуме
Ветеран

RE: Складові якісного мережевого стріму / Вчера 21:17
(Вчера 20:32)serapion1984 писал(а):  Якщо коментарії досвідчених форумчан для тебе нічого не варті
Можна перелік досвідчених ?
І що вони тут написали по суті?
Типу " не буду вказувати за патч кабель, щоб не викликати *рач, це є той досвід ?
Якщо ти не розумієш про що я мав на увазі з Маранс і Тік, то про що ми тут взагалі говоримо.

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения

zick Не на форуме
Ветеран

RE: Складові якісного мережевого стріму / Вчера 21:31
(Вчера 21:17)Vasiles писал(а):  про що ми тут взагалі говоримо.
Вы в основном говорите что у вас классный звук, а остальные не знают о чём вы говорите.
И это правда, никто не знает , что у вас там за звук.
Вам говорят, что вы тоже многого не знаете, и это тоже правда.
Вам говорят, что ваш провайдер гонит поток по самому отстойному из возможных вариантов, а вы утверждаете что это основа качественного стрима.
Вам говорят что ваш Тайдал стримит компрессированный материал, а вы говорите, что звук офигенный.
Тупиковый случай.
Архитектура стрима, которую вы себе построили, это просто один из вариантов, который возможен, а вовсе не основа чего-то там.
Главное, что вам нравится.
Капнете ещё куда-то смазкой от Кардаса, станет ещё лучше. Party0012

A hi-fi system is an uncalibrated equipment, in an unsuitable environment, the defects of which are pleasant for its owner. Francis Brooke
Найти все сообщения

Выразили согласие: Igor65 , ВА67
Vasiles Не на форуме
Ветеран

RE: Складові якісного мережевого стріму / Вчера 22:02
(Вчера 21:31)zick писал(а):  Вам говорят, что вы тоже многого не знаете, и это тоже правда.
Звичайно правда!
Так як кожен з нас всього не знає. Але ми говоримо про стрім, я з практичної і реалізованої сторони. Майже всі інші теоретизують, тому що, знову таки майже ніхто із "активних" дописувачів це не підтвердив і не описав свою реалізацію.
Все що я хотів сказати, що якість зі стріму, може бути така як з СД.
Я це і сказав, і підтвердив для себе особисто.
Все, тему можна закривати !
Так як вона вичерпала себе

Party0012

Все пізнається в порівнянні !

Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Найти все сообщения

ВА67 Не на форуме
Старожил

RE: Складові якісного мережевого стріму / Вчера 22:32
(Вчера 21:17)Vasiles писал(а):  не буду вказувати за патч кабель
Що не так з супрою? Вам він не подобається, а мені подобається. В чому проблема? Я заставляю когось його підключати? Чи лізу в кожну тему з нею і маразматичними порадами. І маячню про чутність кожних 5 баксів інтернет кабеля теж не пишу. Кожна заміна якоїсь фігні - значне покращення, капнув кардаса - значне прочищення саунда. Враження, що ваша система грала в мінусовому ступені. Навіть комп'ютерні навушники заграли значно краще після заміни кабеля. Ще потішило - тік краще dCS.Happy0065 Я ніколи не говорив про свій досвід,а вам відповім вашими словами: " ви поняття не маєте" про що пишите, і не здивуюся, що ваш вуду і тд з алі. Бо нормальна людина не буде постійно вихвалятися, яка вона покручена.
Найти все сообщения

Переход:

Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS