Складові якісного мережевого стріму
Автор Сообщение
serapion1984 На форуме
Ветеран

RE: Складові якісного мережевого стріму / Сегодня 20:32
(Сегодня 17:42)Vasiles писал(а):  1) Сергію, те що я помилився який чіп в Маранс, суті не міняє.
2) Тому що мова йде про стрім.
3) Ваші казки про те що Маранс стоїть на недосяжні висоті, в моєму випадку не виправдалися.
4) Чого це я маю приймати на віру те що Ви пишете. Можу Вас запитати, на паркані теж пишуть, але це не відповідає дійсностіУлыбка
1) Міняє для того, хто постійно пише щось на кшталт "ви не маєте уяви про що говорите". Я вже двічі довів на практиці в цій гілці, що ти не маєш розуміння про що пишеш
2) Чому ти в темі про стрим написав про Маранц тоді? Я відповів на твій допис, я не піднімав Маранц на гора.
3) Де я писав що Маранц стоїть на висоті? Я сказав питання не в тому хто кращий, подача різна, тому порівнювати не коректно
4) Чим твої дописи краще за ті що на паркані і чому ми маємо вірити? Бо з картинками? Якщо коментарії досвідчених форумчан для тебе нічого не варті то як думаєш виглядають твої пости для них? ))
(Отредактировал Сегодня в 20:37 serapion1984.)

Підпис на стадії переродження..
Найти все сообщения

Выразили согласие: ВА67

Переход:

Пользователи просматривают эту тему: artshop, The, ВА67, 3 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS